برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

مرکز آموزشی درمانی الزهراAlzahra Hospital

فهرست اصلی

پایگاه مقاومت بسیج مرکز آموزشی و درمانی الزهراء(س)

فرمانده پایگاه : سرکار خانم دکتر مریم واعظی (ریاست مرکز)

معارفه فرمانده محترم پایگاه بسیج مرکز :
             

نمایشگاه هفته دفاع مقدس در محوطه بیمارستان ( مهر ماه 98)
              


تجدید عهد و پیمان بسیجیان بیمارستان الزهرا(س) با شهدا (آبان ماه 98)
                 


                                           
به مناسبت روز دوم هفته بسیج که بنام اخلاق و معنویت نامگذاری شده است ، بسیجیان پایگاه مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) در نماز جمعه 98/8/1  با هدف معنویت افزایی شرکت کرده و این روز را گرامی داشتند

به مناسبت پنجمین روز هفته بسیج که بنام فرهنگ و بصیرت نام گذاری شده است ، بزرگداشتی در سالن طبقه همکف ساختمان شماره 1 برگزار گردید. هدف از برگزاری این مراسم بصیرت افزایی کارکنان مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) بود.
       

روز سه شنبه مورخ5/9/98  بسیجیان مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) در سالروز چهل سالگی تاسیس بسیج مستضعفان در تجمع بزرگ عاشورایی بسیجیان شرکت کرده و جلوه های جهادگری ، اقتدار، بصیرت ، دشمن شناسی و ولایتمداری خود را به نمایش گذاشتند.
         
ویزیت رایگان بسیج جامعه پزشکی مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س)به مناسبت هفته بسیج در طی 2 روز متوالی برای بیش از 180 نفر
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و به همت خانم دکتر مریم واعظی ریاست محترم و مسئول پایگاه بسیج این مرکز و با هدف ارتقا سطح سلامت ویزیت رایگان بیماران در زمینه های انکولوژی زنان و هماتوانکولوژی و رادیوتراپی و تغذیه طی دو روز متوالی توسط اساتید محترم خانم دکتر مریم واعظی ، خانم دکتر فرناز بوستانی و آقای دکتر رضا اقدام ضمیر وخانم فرزانه زارعی برای بیش از 180 نفردر کلینیک ویژه این مرکز انجام شد.در این طرح علاوه بر شادمانی و خرسندی بیماران و خانواده های آنان ، توفیقات ارزنده ای در مسیرارتقا سطح خدمات درمانی و رساندن پیام بسیج جامعه پزشکی به مردم شد. شایان ذکر است بیماران از مساعدتهای کریمانه و همراهی صمیمانه پزشکان و متولیان این طرح و پرسنل بیمارستان الزهرا (س) تشکر و قدردانی کردند.

حضور در مراسم شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی 
ریاست و مدیریت محترم مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) به همراه جمعی از بسیجیان و پرسنل این مرکز، در مجلس بزرگداشت سردار رشید شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که با حضور پرشور مسئولین ، اساتید، کارکنان و دانشجویان در محل مسجد دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد ، حضور یافته و با شرکت در این مراسم، انزجار  خود را از استکبار جهانی و ارادتشان به سردار شهیدشان را نشان دادند.
روحشان شاد...........